5 יתרונות לביצוע מתיחת בטן

אמנם ניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח לכל דבר, מה שלעתים יכול להיות קצת מפחיד.

אך התוצאה הסופית ומה שהיא מקנה למטופל יקרה מפז.

אם אתם עוד מתלבטים – הגעתם למקום הנכון.

נשים וגברים שעברו דיאטה קיצונית או ירידה משמעותית במשקל, סובלים מעודפי עור בבטנם וסימני מתיחה לא אסתטיים במיוחד. הטיפול היעיל והאפקטיבי ביותר למתיחה והסרת העור העודף, חיטוב הגוף והידוק שרירי הבטן, הוא ניתוח מתיחת הבטן, אם תרצו לקרוא עוד מידע על הניתוח, היכנסו לאתר מאמי מייקאובר.

חשוב שנציין כ ככל שהעלייה במשקל משמעותית יותר – כך עור הגוף הולך ומתרחב בהתאם. עודפי העור מתרכזים בעיקר באזורים כמו ירכיים, גב, זרועות, אך בייחוד באזור הבטן.

 

תחושת ביטחון

נשים וגברים רבים הסובלים מבטן נפולה ולא מתוחה, מתהלכים בתחושה של חוסר ביטחון. התחושה הזו יכולה ללוות אותם גם במצבים אינטימיים עם בני זוגם וגם בסיטואציות חברתיות – בחוף הים או בבריכה.

לאחר ביצוע ניתוח למתיחת הבטן, הבעיה תיפטר ותחושת הביטחון תעלה בהתאם.

 

דימוי עצמי

תחושת חוסר הביטחון שהזכרנו עלולה לגרום למטופלים לפתח דימוי עצמי שלילי, בגלל העובדה שאינם יכולים לשנות את המצב לבדם.

לכן, מתיחת בטן תאפשר פיתרון של הבעיה, ויכולה לגרום לדימוי העצמי של המטופל להיות חיובי הרבה יותר, ולתחושת הביטחון להתחזק.

 

מראה אסתטי

מראה הבטן הנפולה ועודפי העור הוא אינו מראה שנחשב לאסתטי במיוחד, גם עבור נשים וגם עבור גברים. ברוב המקרים, אין אפשרות למתוח את העור ללא התערבות רפואית, לכן ניתוח מתיחת בטן מאפשרת מראה אסתטי חדש לחלוטין.

הבטן המתקבלת לאחר הניתוח מוצקה ויפה הרבה יותר, השרירים שמאחוריה בולטים ומקנים מראה מחוטב ומותניים צרות.

 

מלתחה חדשה

הבגדים שנשים וגברים בוחרים ללבוש מהווים חלק משמעותי מהדימוי העצמי, לא רק מבחינת פריט לבוש ספציפי במסגרת טרנד אופנתי.

גברים ונשים המתמודדים עם בטן נפולה ועור רפוי נאלצים להגביל את עצמם משמעותית בבחירת הבגדים אותם הם לובשים, מה שעלול לגרום להם לדימוי עצמי נמוך בקרב סביבתם.

לאחר הניתוח יוכלו להצטייד במלתחת בגדים חדשה לגמרי ולבחור בחופשיות את המראה בו הם חפצים. נשים יוכלו ללבוש ביקיני וגברים יוכלו להסתובב בביטחון בפלג גוף עליון חשוף.

 

מוטיבציה להמשך

לאחר שהמטופל או המטופלת ייהנו מהתוצאות המרשימות של הניתוח, יזכו למחמאות רבות מהסביבה – ככל הנראה ירצו ויעשו הכול על מנת להקפיד על אורח חיים בריא ותזונה נכונה, על מנת להימנע מהשמנה מחדש.

לכן אחד היתרונות העיקריים לאחר ביצוע מתיחת בטן הוא השינוי התודעתי שהמטופל יקנה לעצמו, למעשה המטופל יזכה בבריאות טובה יותר כמו גם מדימוי עצמי גבוה אשר ישפיע על חייו הן בחייו האישיים והן בקריירה, ובעיקר בתחום הזוגי.

לסיכום, היתרונות הרפואיים והקוסמטיים של מתיחת בטן הינם רבים, אנו ממליצים לדון בפירוט עם המנתח ולשקול את הכדאיות שלו בהתאם להמלצת המנתח.

 

אישה מודדת את הבטן

תוכן עניינים