לשמור על נפש בריאה: 5 טיפים כיצד לצלוח תקופת היכרויות

חלקנו מחפשים אהבה קצרה, כמו שדיבר ושר עליה מאיר בנאי, בעוד שהחלק האחר של האנשים מחפשים קשרים זוגיים משמעותיים וארוכים. כך או כך, בין אם אתם מחפשים אהבה ללילה או לשנים ארוכות קדימה, הטיפים הבאים יעשו לכם סדר בנושא – המשיכו לקרוא. 

 

כמה מילות הקדמה על סבלנות ומציאת אהבה

אין ספק, המסע הזה של חיפוש אהבה יכול להיות חתיכת מסע מרגש וכזה שטומן בחובו את כל התקווה שבעולם. אבל, הוא גם עלול להיות מתיש אם לא מגיעים אליו עם שקט נפשי מסוים וסבלנות. חשוב לזכור שזהו תהליך אשר מצד אחד דורש סבלנות, ומצד שני, גם התמדה ועבודה עצמית.

לכן, כדי לשמור על בריאות נפשית במהלך תקופה זו, ההמלצה הראשונה שלנו אליכם היא לשמור על אורך רוח. גם אם זה ייקח זמן, בסוף אהבה שווה את הכל. בין אם אתם מחפשים אהבה דרך אתר גייז או בכל פלטפורמה אחרת, זכרו כי לעיתים לוקח גם שנים למצוא אותה.

כמה מילות הקדמה על סבלנות ומציאת אהבה

מציאת אהבה: צ'ק ליסט 5 צעדים לשמירה על הנפש

בין אם אתם משתמשים באתר https://www.shovavim.co.il או באתרים אחרים, הקפידו על הדגשים הבאים לפניכם. בלי הרבה דיבורים, ריכזנו עבורכם צ'ק ליסט אשר מונה בתוכו 6 צעדים לשמירה על הבריאות הנפשית שלכם במהלך תקופת ההיכרויות:

  1. שמרו על אופטימיות: במילים פשוטות, תאמינו שאתם יכולים למצוא אהבה. גישה חיובית תמשוך אליכם אנשים חיוביים, ולהיפך, גישה שלילית תוביל למפח נפש מתמשך.
  2. הימנעות מהשוואות: אל תשוו את הדייטים שלכם לאקסים, שום דבר טוב לא יכול לצמוח מזה. כל אדם הוא ייחודי ולכל אחד יש את החוזקות והחולשות שלו.
  3. גלו סובלנות וסבלנות: חשוב לגלות סובלנות כלפי אחרים, בעוד שלא פחות חשוב לגלות סבלנות כלפי עצמכם. אל תיפלו למקומות של חוסר בכך, כי זו אנרגיה שאף אחד לא אוהב לידו.
  4. גלו אהבה עצמית: לפני שאתם מתחילים לחפש אהבה בזרועות אחרים, חשוב לאהוב את עצמכם. זכרו את כל הדברים הטובים בכם, התמקדו בהם והבינו שאתם מי שאתם וזה מספיק.
  5. שתפו את הרובץ עליכם: אם משהו רובץ עליכם בתקופת ההיכרויות, כמו למשל דייטים מאכזבים או שוברי לב אפילו, שתפו את בני המשפחה או את החברים. זה יאשר לכם להקל על המעמסה הנפשית שאירועים כאלו יוצרים.

מציאת אהבה צ'ק ליסט 5 צעדים לשמירה על הנפש

מס' מילות סיכום על אופטימיות וגישה בריאה

לסיכום, שמרו תמיד על גישה חיובית והשתדלו להתלונן כמה שפחות בפני עצמכם, ובמיוחד בפני אחרים במהלך דייטים. קיבלתם בירה לא טעימה? במקום להגיד משהו כמו: "אוף איזה בירה מבאסת", נסו לשחרר החוצה משהו כמו: "לא להיט הבירה הזאת, אבל לפחות ניסינו, גם טוב".

ככל שתקפידו לשמור על אופטימיות וגישה חיובית כללית, ככה יהיה לכם קל יותר למצוא אנשים חיוביים שיקיפו אתכם. מציאת אהבה היא לא נושא קל, אבל זו הסיבה שכתבו עליה כל כך הרבה שירים, סיפורים וספרים. בסוף, היא שווה את החיפוש המאומץ.

לשמור על נפש בריאה 5 טיפים כיצד לצלוח תקופת היכרויות

תוכן עניינים