3 פעולות להגדלת אבר המין הגברי

הגדלת הפין הגברי היא נושא שהעסיק בעבר, מעסיק כיום ויעסיק ככל הנראה גם בעתיד, לא מעט גברים. מומחים רבים לפסיכולוגיה תולים את האובססיה להגדלת אבן המין הגברי בקורלציה שגברים עושים בין גודל אבן המין לבין הסיפוק לכאורה שהם עשויים לגרום לבנות הזוג שלהם למעשה האהבה. האופי הגברי, הנוטה להפוך כל דבר לתחרות, הפך גם את גודל האבר לסוג של תחרות כאמור. גברים רבים מעבירים את התהיות שלהם באשר לגודל אבר המין למישור המעשי ומחפשים את הדרכים הקלות והטובות ביותר להגדלת האבר. האם יש קשר בין גודל אבר המין ליכולתו של הגבר לקיים מגע מיני מספק עם בנות הזוג שלו? אילו דרכים אפשריות קיימות להגדלת האבר? בשורות הבאות נעסוק בנושא רגיש, שכל מה שקשור בו חייב להיאמר באופן גלוי ביותר.

 

גודל האבר ומגע מיני מספק

אף שגברים רבים, ולעיתים קרובות גם נשים, מאמינים שיש קשר ישיר בין גודל אבר המין לאיכות המגע המיני, הרי שמרבית המחקרים שנערכו בתחום אינם תומכים בהכרח בטענה הזאת. מצד אחד, חקר המבנה האנטומי של הנרתיק ושל אברי המין הנשיים בכלל, מצביע על העובדה שהנרתיק מסוגל להתאים את עצמו לאברים באורכים משתנים, החל מעשרה סנטימטרים או קצת יותר בעת הזקפה וכלה באורך של מעל 20 סנטימטרים אצל בעלי אבר גדול. זאת, בלי לפגום בהכרח בהנאה ההדדית ששני בני הזוג חווים. זאת, כמובן, בתנאי ששני בני הזוג פועלים על מנת לספק איש את רעותו באופנים משתנים – משחק מקדים, מין אוראלי או עיכוב השפיכה אצל הגבר, המטרה להעניק לאישה גירוי עמוק וארוך יותר.

 

דרכים להגדלת אבר המין הגברי

למרות האמור לעיל, יש גברים ונשים כאחד שגודל אבר המין אכן משפיע על מצב הרוח והיכולת שלהם לבצע אקט מיני מספק. ייתכן שיש בכך משהו פסיכולוגי וייתכן שאצל חלק מהנשים אכן יש חשיבות לגודל אבר המין. כך או אחרת, כאמור, יש גברים שהצורך שלהם להגדיל את האבר עובר לשפת המעשה.

ישנם שלוש דרכים להגדלת אבר המין. הדרך האחת היא פסיכולוגית, השנייה ניתוחית ואילו הדרך השלישית היא שימוש באמצעים ותכשירים שונים לשם הגדלת איבר המין הגברי. הדרך הפסיכולוגית – גילוח או לכל הפחות קיצור שיער הערווה אצל הגבר, מה שעשוי ליצור דימוי של אבר ארוך ממה שהוא באמת. הדרך הניתוחית – הגדלת הפין באמצעים מלאכותיים, המשפיעים בעיקר על מראה הפין שלא בזמן זקפה אבל עשויים להשפיע גם על הגודל שלו בזמן זקפה. ואילו הדרך השלישית היא שימוש במוצרים המגבירים את זרימת הדם ויוצרים תהליכים נוספים הגורמים להגדלה ועיבוי של אבר המין. אם יש לך עניין לפעול להגדלת הפין, אתה בהחלט במקום הנכון. כדאי ליצור קשר כעת ואנו נשוב אליך בהקדם להמשך התהליך.

כדורים

תוכן עניינים