3 סימנים שאתה צריך השתלת שיער

התקרחות היא עניין שגורם לרבים לאי נעימות. שכן, זה ידוע ששיער מעניק לכל אדם באשר הוא ביטחון עצמי. ברגע שהשיער מתחיל להיעלם, גם הביטחון הולך אתו. רבים מנסים להכחיש את הליך ההתקרחות תוך שכנוע עצמי כי מדובר בעניין שיחלוף.

כדי שתוכלו לבדוק עם עצמכם באופן כנה ומעמיק אם אתם זקוקים להשתלת שיער, כתבנו את המדריך הנוכחי. קראו את השורות הבאות ותגלו אם אתם צריכים לחזק את הביטחון העצמי ולבצע השתלה בקרוב.

 

הסימן ה – 1 שיגרום לכם להבין שאתם צריכים לבצע השתלת שיער: אם יש לכם נשירה בלתי פוסקת

רבים מאתנו חווים נשירה של שיער פה ושם. מדובר בהליך טבעי. שכן, לעיתים יש שערות חלשות שנתלשות מעצמן ובמקומן, גדלות שערות חזקות יותר. אם אתם רואים שמדובר אצלכם בנשירה אינטנסיבית, כזו שנמשכת כמה שבועות ללא הפסקה ויותר מזה – אתם צריכים לבצע השתלת שיער. שכן, אין מדובר כאן בנשירה רגילה שמטרתה התחדשות. אלא נשירה שלאחריה, אין צמיחה מחודשת של שיער.

 

הסימן ה – 2 שיגרום לכם להבין שאתם צריכים לבצע השתלת שיער: אם יש לכם קרחות קטנות

לא פעם אנו שומעים על אנשים שבוחרים לבצע הליך של השתלת שיער בחו״ל בגלל שיש להם התקרחות בולטת שנראית לעין. מדובר בהתקרחות שבאה לידי ביטוי בדרכים הבאות:

  • התקרחות מעל המצח
  • התקרחות בקודקוד הראש
  • התקרחות שמתחילה ליד האוזניים

אך לעיתים יש התקרחות שמתחילה דווקא בקרחות קטנות. אם יש לכם כאלו, כדאי שתדעו שאתם יכולים כבר עכשיו לטפל בהן ולהביא למילוי של השיער.

 

הסימן ה – 3 שיגרום לכם להבין שאתם צריכים לבצע השתלת שיער: אם כולם מסביב אומרים לכם שאתם מתקרחים

לא פעם אנו שומעים ביקורות מצד הסביבה לגבי המראה החיצוני שלנו. הדבר עשוי להיות קשור להשמנה, לבוש והתקרחות. אם נאמר לכם לא פעם שהראש שלכם מתחיל להתקרח, אתם צריכים להבין שמדובר בביקורת שמטרתה לאפשר לכם להכיר בעובדה. שכן, יש מי שמעדיפים שלא להיות קרחים.

 

יש לכם את אחד או יותר מ – 3 הסימנים הללו? מה אתם צריכים לעשות עכשיו?

אם גיליתם שאתם מתקרחים כדאי שתדעו שזה לא סוף העולם. אנחנו חיים בשנת 2022 והטכנולוגיה מסביב מתפתחת ביותר. היום לא צריך לקבל את ההתקרחות כמובנת מאליה. אפשר לבצע הליך של השתלה מחוץ לארץ ולחזור אל הארץ כשאתם בשלבי החלמה מתקדמים.

 

כמה מילים לסיום המדריך

המדריך שלנו תכף נגמר וזו ההזדמנות לאחל לכם, קוראים יקרים, שלא תדעו עוד התקרחות ושתמצאו את המקום המתאים והמומלץ ביותר לבצע בו את ההשתלה שלכם. אתם מוזמנים להעביר את המדריך הנוכחי לאנשים נוספים שעוברים הליך של התקרחות אבל לא מודעים לכך. שכן, אתם יכולים לשנות את החיים שלהם מקצה לקצה ולהחזיר להם את הביטחון העצמי שנעלם.

השתלת שיער

תוכן עניינים