3 יתרונות מפתיעים בדיקור סיני

דיקור סיני הפך להיות טיפול נפוץ ביותר ברחבי הארץ. הדבר גרם לנו להבין שצריך להקדיש לעניין סדרת מדריכים מקיפה שתעלה את המודעות לטיפול זה בקרב מי שטרם נחשפו אליו. המדריך הנוכחי הוא ה – 3 בסדרת המדריכים והפעם, המדריך יעסוק ב- 3 היתרונות הבולטים ביותר שבאים לידי ביטוי בטיפול של דיקור סיני. הישארו איתנו ותגלו מהם.

 

הגורמים שליוו אותנו במהלך כתיבת מדריך זה

אם תשאלו אותנו מהם היתרונות של דיקור סיני, אנחנו נמנה בפניכם לפחות 16 כאלה, גם מתוך שינה. אבל הפעם, החלטנו שאנחנו רוצים להציג בפניכם את היתרונות שנשמע מאנשים אחרים שבוחרים לעבור טיפולי דיקור סיני. לכן, כתבנו פוסט בפייסבוק וביקשנו ממכרים שלנו שמטופלים בשיטה זו לציין בפנינו כל אחד יתרון יחיד שגורם לו להגיע לטיפול השבועי שלו. קיבלנו מעל ל – 40 פניות ומתוכן, בחרנו את 3 היתרונות המפתיעים ביותר שאתם פשוט חייבים להכיר.

 

יתרון מספר 1 בדיקור סיני שאתם חייבים להכיר – שעה של שקט

רבים מאתנו לא מקדישים לעצמם מספיק זמן של שקט. מדובר בכמה רגעים ארוכים שבהם אתם נמצאים רק עם הגוף שלכם והמחשבות. בלי מחשב, בלי טלוויזיה וללא שום תזוזה. אלו שעוברים דיקור סיני על בסיס קבוע ציינו שהיתרון המשמעותי הוא שהם מקבלים שעה של שקט, ללא תזוזה שמוקדשת אך ורק לעצמם ולמחשבות שלהם. כך נראה כל טיפול בדיקור. בין אם מדובר בדיקור בחיפה או דיקור סיני בתל אביב, אז כדאי שתדעו זאת.

 

יתרון מספר 2 בדיקור סיני שאתם חייבים להכיר – מאפשר לחזק את הגוף

הדיקור הסיני מאפשר לכם לחזק את האיברים בגוף שלכם שכעת מוחלשים מסיבות שונות. שכן, המחטים שבהן נעשה שימוש במהלך הטיפול מאפשרות בעצם זרימה של דם אל המקומות הללו ובכך, הן מחזקות אותו ומאפשרות לו להיות יותר חזק ונוכח.

 

יתרון מספר 3 בדיקור סיני שאתם חייבים להכיר – יתאפשר לכם לחוות רוגע מיוחד

מרבית האנשים שסייעו לנו בכתיבת המדריך הנוכחי ציינו כי הם מרגשים רוגע מיוחד מאוד לאחר שמסתיים סשן הדיקור. לדבריהם, לאחר שהמחטים מוצאות מן הגוף, הם מרגישים מן תחושה מיוחדת של רוגע כמו זו שמושגת לאחר סדנת שתיקה או מדיטציה ממושכת. כך שאם אתם לא מצליחים למצוא זמן או רגע לבצע מדיטציות או סדנאות למיניהן, כדאי שתדעו שהדיקור הסיני יאפשר לכם להגיע לתוצאות זהות במינימום מאמץ.

 

כמה מילים לסיום המדריך

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את 3 היתרונות המפתיעים ביותר שתוכלו לחוות בעת ולאחר טיפול בדיקור סיני. זו ההזדמנות להודות לכל הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך הנוכחי. שכן, בזכותם הוא רואה אור ורבים אחרים יוכלו לקבל את כל המידע המקיף בנושא דיקור סיני. כעת, נאחל לכם שגם אתם תזכו לחוות את היתרונות הללו בעצמכם.

אַקוּפּוּנקטוּרָה

תוכן עניינים