3 יתרונות ביישור שיניים שקוף

בטח יצא לכם לתהות מהו הדבר הראשון שאנשים מסתכלים עליו כאשר פוגשים אותכם לראשונה.

אז המון אנשים מניחים כי הדבר הראשון שאחר מבחין בו נוגע לאילו יש לכם "עיניים טובות" או האם עור הפנים שלכם חלק.

אם זאת, הנחה זו איננה מדויקת היות ובהמון מן המקרים אנשים מוצאים עצמם בוחנים את החיוך שלכם.

לאור מידע זה, ככל הנראה שאם אתם קוראים את תוכן זה ואין זכיתם בחיוך מהפנט באופן טבעי, הינכם מוצפים כעת בתחושות תסכול. אם זאת, אין צורך בכך לאור הפתרונות המדהימים שקיימים כיום בשוק כמו לדוגמא פתרון הנקרא יישור שיניים שקוף.

 

פתרון נטול כאב

יישור שיניים שקוף עולה לכדי טיפול אורתודנטי שאין מסב לעובר אותו כמעט כל כאב. זאת באופן די מפתיע היות וטיפולים שכאלו דרך כלל אינם מתאפיינים בסגולה שכזו. יש לציין שבשל שמדובר בהליך שמשנה את צורת השיניים, אין כל ספק שהעוברים אותו יצטרכו לצפות להרגשת לחץ מסוימת על השיניים ואף גם לתחושת אין נוחות קלה. אם זאת, תחושה זו תעבור במהרה כך שאין מה לדאוג.

 

הטיפול מתאים לכל אחד

לאורך חיינו הננו עוברים שינויים הורמונליים ושינוי גדילה אשר משפיעים על נקודות הזמן בהם רצוי לעבור טיפולים אסתטיים מסוימים ואף גם טיפול רפואיים. אם זאת, ביישור שיניים שקוף לא קיים שלב בו עדיף לעבור את הטיפול. הרי שמטרתו העיקרית היא בין השאר להעניק לאדם שכבר עבר את גיל ההתבגרות הזדמנות לתקן את שיניו. כך לדוגמא, הגיוני להניח שטיפול שיניים שכזה אין יתאים לנשים בהריון, הרי שאלו צריכות להימנע מצילומי רנטגן במיוחד לאורך הטרימסטר הראשון ואף כי אלו עוברות שינויים הורמונליים רבים. אם זאת, אין הנחה זו נכונה! הרי שגם נשים בהיריון יכולות לעבור טיפול שכזה תוך הקפדה על הגבלות מסויימות.

 

החיוך שלכם יתייפייף

אין סממן לטיפול

אחד היתרונות המובהקים של יישור שיניים שקוף מצוי בשם של הטיפול, הרי שהאמצעי המיישר – שקוף!  מדובר באמצעי שאין אף אחד כלל יבחין שאתם מרכיבים אותו. מעבר לכך שפתרון שכזה הוא פתרון אסטטי ושאין פוגם בנראות שלכם, אתם בעצמכם עשויים לשכוח שאתם כלל נוקטים באיזשהו אמצעי בכדי לשנות את החיוך שלכם.

 

הביטחון העצמי שלכם יזנק

אחת המטרות העיקריות לשמם בוחרים אנשים ליישר את שיניהם הינה בכדי שירגישו יותר טוב עם עצמם. יישור שיניים ככלל מממש את מטרה זו, אם כי יישור שקוף בפרט יעניק לכם ביטחון מבלי לגרוע ממנו לאורך תקופת הליך היישור. הכוונה בכך הינה שאין רובנו אוהבים להסתובב עם מתקן המחובר לפה שלנו. הרי שהדבר מסב את צומת ליבם של הסובבים כלפינו ואין במובן החיובי. לעומת זאת, יישור שיניים שקוף מקנה למבצע אותו דיסקרטיות כמעט מלאה.

 

זום על חיוך

תוכן עניינים