קנאביס רפואי – מדריך מלא לקבלת היתר לשימוש

אתם סובלים ממחלה כזו או אחרת ולאחרונה לא מעט אנשים דיברו אתכם על האפשרות של קנאביס רפואי?

תוהים האם זה יכול להתאים גם לכם?

אם כך, כדאי שתעיינו במדריך שלפניכם, כי הוא כולל את כל הפרטים שבאמת צריך לדעת על קבלת אישור לשימוש בקנאביס רפואי.

 

הכירו את החוק

עוד לפני שאתם מתחילים לחלום על קנאביס ptsd ועל חוויה נעימה של העלמת הכאב, חשוב לדעת מה בפועל אומר החוק. יש מחלות מאוד ספציפיות שבגינן ניתן יהיה לקבל אישור לשימוש בקנאביס רפואי, כמו למשל: טרשת נפוצה, פרקינסון, כאב, סרטן, קרוהן, אפילפסיה ועוד. לכן, אם המחלה שלכם לא נכללת בכלל ברשימת המחלות שבגינן ניתן לקבל אישור לקנאביס, עלול להיות שבסופו של דבר לא תקבלו את האישור המיוחל. מצד שני, כדאי לזכור שגם בתחום הזה יש וועד חריגים ולא פעם ניתן יהיה להיכנס להליך מסוים שבסופו כן תוכלו לקבל את האישור.

 

רופא קנאביס

זה אומנם נשמע בעבר כמו מדע בדיוני, אך היום יש רשימה מעודכנת של רופאי קנאביס. מדובר על רופאים שעשו הסמכה לתפקיד אחר ולמעשה השלימו קורס של משרד הבריאות. אותם רואים יכולים לנפק בעצמם, בלי התערבות של משרד הבריאות, את הרישיון להשתמש בקנאביס. לכן, אם אתם רוצים שהתהליך יהיה כמה שיותר מהיר, עם כמה שפחות בירוקרטיה ועם כמה שיותר יעילות, רצוי מאוד לפנות אל אחד מאותם הרופאים שמופיעים ברשימה הזאת.

 

תכנון השיחה עם הרופא

חשוב להגיע אל רופא הקנאביס עם כל המידע הרפואי שיש לכם, כולל תופעות הלוואי שעושות לכם תרופות אחרות שבהן אתם עושים שימוש. חשוב להתייחס כאן גם לנושא הפסיכולוגי, כלומר, אין שום סיבה שתרגישו לא בנוח כאשר אתם הולכים לרופא ומבקשים ממנו אישור להשתמש בקנאביס רפואי. אתם לא יודעים אם זה יעזור לכם או לא, אך זה בהחלט משהו ששווה לנסות. כמו כן, אם המחלה שלכם באמת נכללת בתוך רשימת המחלות שבגינן ניתן יהיה לקבל אישור לקנאביס רפואי, למה שלא תנסו את זה?

 

אל תדחו את העניין

חשוב לדעת שלא פעם, בכל מה שקשור לקבלת האישור לקנאביס רפואי, התהליך עלול להיות לא קצר. יש סחבת מסוימת שצריך להתמודד איתה ולכן, לא רק שאתם צריכים להכיר את התהליך ולהיות נחושים, אלא עליכם גם להתחיל אותו כמה שיותר מהר. מדהים לראות עד כמה קנאביס רפואי יכול לשפר את מצב החולים ולכן, אם גם במקרה שלכם יש סיכוי שהשיפור יהיה משמעותי, למה שלא תתחילו את זה כבר עכשיו? אם תפעלו בהתאם לשלבים שהצגנו כאן אתם תראו שמהר מאוד תבינו האם מגיע לכם לקבל אישור כזה ותוכלו לפעול למען קבלתו. התחושה שלכם תשתפר ואתם תראו שלא תצטערו על השימוש בקנאביס רפואי.

 

צנצנת

תוכן עניינים