איך קורס הסטיילינג שעברתי בירין שחף שדרג את הלוק שלי

מאז שהייתי ילדה אהבתי את עולם היופי והסטייל. בין אם היה מדובר בשעות של דגימות איפור בסופר-פארם או שיטוטים מתמשכים בחנויות בגדים, העיסוק בעולם הזה עמד תמיד במרכז האישיות ותחומי העניין שלי.

בשנים האחרונות הבנתי שאת התחביב אני רוצה להפוך למקצוע: אני רוצה לשפר את הלוק ואת הסטייל שלי, וגם לעבוד בתחום הזה ולעזור לאחרות לשפר את הלוק שלהן.

בקורס הסטיילינג שעברתי בירין שחף למדתי לעשות בדיוק את מה שרציתי.

 

למה בחרתי דווקא בירין שחף?

כשהבנתי שאני רוצה ללמוד סטיילינג, נחשפתי לשלל קורסי יופי של מכונים שונים שעוסקים בנושא אבל בסופו של דבר החלטתי ללכת על קורס הסטיילינג . בדיעבד אני חושבת שעשיתי בחירה מצוינת ושמחה שלמדתי דווקא בירין שחף ולא במוסד אחר. אז מה מייחד בעצם את ירין שחף ממוסדות אחרים?

קודם כל, חשוב להבין שירין שחף היא לא חברת איפור, או באופן כללי חברה שמייצרת מוצרי יופי. בדרך כלל חברות כאלה שמעבירות קורסי יופי דוחפות את התלמידים להשתמש דווקא במוצרים שהחברות מייצרות, אבל בירין שחף התנסיתי עם מוצרים של כל החברות המובילות בשוק היופי. זה פותח אופקים, ובאופן אישי הכיר לי עולמות חדשים שעזרו לי לשדרג את הלוק שלי ולהתמקצע בעולם הזה.

חוץ מזה, בירין שחף מלמדים מורים מעולים, מהסטייליסטים המובילים בתחומם בארץ. לצד זה, צוות ההוראה שומר על יחס אישי לכל תלמידה ותלמיד, מה שעזר לי לחלוטין לרוץ קדימה ולהתפתח.

 

האם יש צורך בידע מקדים כדי ללמוד בקורס הסטיילינג של ירין שחף?

אחד הדברים הנהדרים בקורס הזה הוא שאין צורך בידע מקצועי מקדים. אין צורך לקחת קורסים אחרים כדי להבין מה הולך בקורס הזה, שכולל תכנים מקיפים ונותן כלים להכשרת כל תלמיד ותלמידה להיות הסטייליסט המוביל בתחומו. בנוסף, היחס האישי שהקורס מעניק מאפשר לקחת את הידע הנלמד בקורס ולהתאים אותו לסטייל האישי שלך, וכך לפרוח בתחומך ולשפר גם את הסטייל האישי וגם להתמקצע בתחום.

 

אז מה הקורס בעצם כולל?

הקורס נמשך כארבעה וחצי חודשים, וכולל 19 מפגשים. עבור הקורס נבנתה תכנית מקצועית, המשלבת בין תיאוריה, הכוונה והתנסות מעשית. הקורס כולל שלושה ימי צילום, כאשר יום הצילום הראשון הוא תרגיל מעשי של עבודת "מייק-אובר" וצילום בנייד, ושני ימי הצילום הבאים הם צילומי אופנה מקצועיים, המתקיימים עם צלם מקצועי וצוות דוגמניות מסוכנות מובילה.

אחד הדברים הטובים שהקורס כולל הוא שהבוגרים יכולים להגיע לימי צילום נוספים בבית הספר כדי לעבות את תיק העבודות שלהם, כל זאת ללא תשלום במשך שנתיים מסיום הקורס. אחלה של הטבה שיצא לי לעשות בה שימוש.

אז אם לסכם בכמה מילים למה אני חושבת שכדאי למי שרוצה ללמוד סטיילינג לקחת את הקורס בירין שחף, המילים האלו יהיו: מקצועיות, אמינות, יחס אישי וכלים למקצוע ולסטייל האישי.

 

תוכן עניינים