ספריי השהייה – כי גבר נמדד בביצועים

אחד הדברים החשובים ביותר לכל גבר, הוא כמובן התפקוד המיני, ותהיו בטוחים שכל אישה גם הדבר שחשוב לה בבחירת הגבר הוא התפקוד במיטה. (למרות שיהיו לא מעט כאלו שיגידו שאישה בוחרת גבר לפי הממון שלו, תתפלאו לגלות שלנשים התפקוד המיני לא פחות חשוב מאשר לכם הגברים).

רגע אחד לפני שאתם "גומרים" לקרוא את השורות הבאות, כדאי שתישארו בשביל להבין איך אתם יכולים להפוך את חיי המין שלכם לכל כך מיוחדים ומאושרים, בזכות שימוש בתכשיר קטן שעובד ממש כמו קסם, משהו שאם הייתם מכירים אותו לפני לבטח הייתם משתמשים בו הרבה מאוד.

 

ספריי השהייה – תתפלאו כמה זה נעים

נכון, הרבה מאוד גברים חשים לא נעים לדבר על המצב הזה של שפיכה מהירה, אבל רגע אחד לפני שאתם מוותרים על התענוג הזה, בואו לגלות כמה יהיה לכם וכמובן גם לבת הזוג שלכם נעים, רק בזכות שימוש בספריי הנכון, והכי חשוב שימוש בצורה נכונה.

 

אתם כבר בפנים ?

יופי ! אם אתם כבר בפנים ומרגישים את זה, אז אנחנו במצב מעולה בואו ונסביר לכם כל מה שאתם חייבים לדעת על שימוש בספריי השהייה, איך בוחרים אותו, איך משתמשים בו, כמה הוא באמת יעזור לכם לשמור על הקצב ובאיזה מקרים הוא יעיל בצורה הטובה ביותר, למי הספריי מתאים ולמי הוא לא מתאים (כן, יש גם כאלו שצריכים לבחור בשיטות אחרות מאשר ספריי השהייה).

 

שפיכה מוקדמת :

רגע אחד לפני שאתם לוחצים על כפתור הרכישה, בואו ונגדיר מהו הזמן הסביר, יש כאלו שמחזיקים במשך 10-15 דקות וחושבים שזה מהיר, ויש כאלו שעבורם גם 40 דקות ללא שפיכה נחשבים לשפיכה מהירה.

דבר אחד בטוח, אם הגעתם לשפיכה שזה לא בזמן שרצוי לכם (ובעיקר גם לא הזמן שרצוי לבת הזוג שלכם) אז כנראה שאתם חווים שפיכה מוקדמת, וכן, אם אחרי דקה אתם מרוצים מעצמכם ומרגישים כמו אריות, ובת הזוג שלכם קצת מאוכזבת מזה ולפעמים שומרת על זה בסוד בכדי לא לפגוע לכם באגו, עדיין ייתכן וכדאי לבחון את מצב המהירות של השפיכה שלכם.

כדאי מאוד להיות פתוחים בנושא עם בת הזוג, שאלו אותה לגבי מהירות האקט, האם זה מספיק ואיך היא מרגישה, מעבר לזה ששיחה אחת שתעשו תשפר את חייה זוגיות שלכם פלאים, היא גם תעזור לכם בדרך לתת לבת הזוג שלכם את מה שהיא באמת רוצה לקבל באקט המיני.

אז שוב, עדיין לא באמת הבאנו לכם את ההגדרה המדויקת לשפיכה מוקדמת, כי אין באמת כזאת, המציאות לא עובדת בשיטה שבה אנו מפעילים סטופר ואם לא עמדתם בזמן הקצוב אתם נמצאים בקטגוריה של שפיכה מוקדמת.

אבל, בואו ניתן לכם את הדגשים עליהם אתם צריכים לעמוד בשביל לדעת אם אתם בקבוצה המשויכת של שפיכה מוקדמת, שאלו יעזרו לכם לקבל בדיוק את התמונה המלאה.

 

משחק מרדים :

אם כבר בשלב המשחק המקדים, אתם מתחילים להרגיש את המצב של השפיכה מגיע, ואתם לא מצליחים להחזיק ומוצאים את עצמכם במצב של שפיכה, כמובן שיש כאן בעיה מאוד קשה של שפיכה מוקדמת ומהירה.

במקרה כזה, אפשר עוד לפני המשחק המקדים למרוח מעט מהקרם השהייה, או לחילופין אפשר להפוך את המריחה של הקרם כחלק מהמחשק המקדים.

 

אחרי שהמשחק נגמר :

המשחק נגמר ואתם עדיין מצליחים להחזיק, מעולה ! בהחלט אתם לא במצב שלא ניתן לתיקון, בשלב הזה צריכים לראות כמה זמן אתם מצליחים להחזיק מרגע החדירה הראשונה, אם אתם מיד לאחר כמה חדירות והאקט קצר מאוד, כדאי לשקול מאוד את הנושא של ספריי השהייה.

 

איך לבחור קרם השהייה :

אחרי שראיתם שאתם כבר מאלו שבהחלט צריכים קרם השהייה, יש כמה דברים שחייבם לבדוק לפני שבוחרים את קרם הקסמים איתו אתם רוצים לעבוד.

מכאן, הבאנו לכם את הדגשים החשובים ביותר  לבחירת קרם השהייה, מה באמת חשוב לבדוק ומהו טווח המחירים אותו צריכים לשלם.

 

מחיר :

נכון, כל גבר יהיה מוכן לשלם כל מחיר בשביל לפתור בעיה שקשורה לאון הגברי שלו, ולכן יש הרבה מאוד כאלו שמנצלים את המצב הזה.
רגע אחד לפני שאתם רוכשים מוצר, אל תחשבו שהמחיר היקר שלו מעיד על האיכות שלו, יש המון תכשירים איכותיים במחירים הוגנים.

העלות של תכשיר איכותי צריכה לנוע החל 189 ₪ ועד 389 ₪, שזה תלוי גם בכמות החומר שיש באריזה, ככל שהכמות יותר גדולה באריזה המחיר יהיה בהתאם גם יותר יקר.

 

תקנים ואישורים :

מכיוון ומדובר על תכשיר שהוא אינטימי, הוא גם צריך להיות כזה שלא יפגע בבת הזוג בזמן החדירה, וחשוב גם שלא יפגע בגבר שמשתמש בתכשיר, לכן, חובה לוודא שמדובר על מוצר שיש לו אישור של משרד הבריאות ואפילו כזה שעומד בתקני ISO מחמירים ושהוא בטוח לשימוש.

 

המלצות :

נכון, קשה מאוד למצוא גברים שיגידו ויעידו שהם משתמשים בתכשירים כאלו, אבל א כבר יצא לכם לדבר או לשמוע על המלצה כזאת, תהיו בטוחים שבאמת המוצר עובד, אם מוצר מהסוג הזה לא היה עובד בצורה מושלמת, אף גבר לא היה בוחר לדבר ולהמליץ עליו.

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://www.delay.co.il.

ריסוס

תוכן עניינים