מערכת בריאות בישראל – הבדלים בין רפואה פרטית לרפואה ציבורית

זה לא סוד כי מערכת הרפואה הפרטית במדינת ישראל היא מערכת מצוינת ומנוהלת היטב, ועל כן רבים מעוניינים לקבל טיפול דווקא במסגרת הזו. מדוע? להלן הפרטים.

מערכת הבריאות הציבורית – מערכת קורסת אשר סובלת מקשיים רבים

מדינת ישראל סובלת מזה שנים רבות מתקציב בריאות נמוך מאוד אשר משפיע בצורה רחבה על כל השירותים הרפואיים, ובכללם בתי החולים, קופות החולים וכן הצוותים הרפואיים. למעשה, לאור הקריסה של מערכת הבריאות הציבורית עלה בשנים האחרונות מקרי המוות כמו גם התחלואה, כאשר רבים מאזרחי ישראלים נאלצים לחכות במשך חודשיים ולעיתים גם שנים בעבור ביצוע בדיקות חדשניות כמו גם ניתוחים. בנוסף, לאור העומס האדיר אשר מוטל על מערכת הבריאות הציבורית ניתן לראות כיצד אין מיטות אשפוז, וכי מחלקות שלמות בבתי החולים עוברות את תפוסת 100% ואף יותר מכך, כאשר המצוקה החריפה ביותר היא באזור הצפון והדרום. יחד עם זאת, מערכת הרפואה הפרטית במדינת ישראל זוכה לשבחים רבים, זאת בשל הטיפול המהיר אשר ניתן כמו גם המכשור המתקדם אשר מאפשר לבצע טיפולי ובדיקות, בקיצור זמנים משמעותי אשר יכול הלכה למעשה להציל את חייהם של מטופלים רבים.

רופא ציבורי

מערכת הרפואה הפרטית – התקדמות טכנולוגית ורפואית שלא נראתה כמותה

מערכת הרפואה הפרטית אשר מורכבת ממרכזים פרטיים המעניקים שירותי רפואה מתקדמים נחשבת מזה שנים רבות למשאת נפשם של אזרחים רבים, כאשר הנתונים של חברות הביטוח מראים באופן בירור כי הציבור הישראלי נותן אמון במערכת הפרטית ועל כן מבקש לבצע הרחבה של ביטוח הבריאות שלו אל הביטוח הפרטי. למעשה, במרכזים פרטיים ברחבי הארץ ניתן לקבל מגוון רחב של טיפולים כמו גם ביצוע של בדיקות חשובות תוך פרק זמן של ימים בודדים, כמו גם לקבל טיפול מרופאים מומחים אשר מגיעים למחלקות ומטפלים בעשרות מטופלים מדי יום, אולם ההבדל המשמעותי ממערכת הבריאות הציבורית נעוץ בעובדה כי במערכת הפרטית תוכלו לקבל טיפול פרטני ואישי יותר ברמה מקצועית רפואית גבוהה כמו גם באמצעות מכשור מתקדם אשר מצוי בחדרי הניתוח וכן חדרי הטיפולים של הרפואה הפרטית.

מדיקל סנטר תל אביב – המרכז הרפואי הפרטי המוביל בישראל

מרכז מדיקל סנטר בתל אביב נחשב מזה שנים רבות לאחד המרכזים הרפואיים הפרטים המצליחים והמובילים בישראל, כל זאת בשל צוות רופאים, אחיות, טכנאים ואנשי צוות אשר מעדיפים מעטפת רפואית מהמעלה הראשונה. במרכז תוכלו לבצע מגוון רחב של בדיקות דם, בדיקות רפואיות וכן לקבל טיפול מרופאים מומחים בתחומם אשר ילוו אתכם לכל אורך ההליך, וזאת על מנת להעניק לכם שירותי בריאות מתקדמים אשר תואמים את המאה ה 21. אם ברצונכם להגיע למרכז ולקבל פרטים נוספים, התקשרו עוד היום  למספר 03-7712804 או באמצעות האתר https://tlvmed.co.il.

תוכן עניינים