למה כדאי להשתמש במוצרי קוסמטיקה טבעית?

עם עליית המודעות למזון וויטמינים שאנו צורכים, גם תעשיית הקוסמטיקה מבינה שיש יותר ויותר עיניים בוחנות על המוצרים שהן מעבירות למחלקות המכירה והמותגים הנבחרים.

כמו שנעדיף שמן טבעי לאכילה, נעדיף תכשיר טבעי לשימוש על גופינו. אלה הסיבות לשימוש בקוסמטיקה טבעית.

המדע וההיגיון – הבמה שלכם

 

מה הכי נכון לגוף

שאלת הנכונות קיימת ומאז ומתמיד בכל סוג של תעשייה שמייצרת בתוכה מוצרים שנועדו לצריכת והזנת גוף האדם. כמו שנעשה קשר ישיר בין שמן מלאכותי (קנולה) לעליה בכולסטרול וכמות הנזק שגורם לכלי הדם, כך נעשה גם קשר בין תכשירי קוסמטיקה בעלי מרכיבים מלאכותיים לנזק ולתלות שהגוף שלנו מייצר בעקבותיהם. קוסמטיקה טבעית הפכה להיות הפתרון הראשון לאנשים שמנסים לתת לגוף מרכיבים שהוא יודע לפרק בקלות וביעילות  הרבה ביותר.

 

מחיר מול תועלת

חל שינוי ענק בגישה הצרכנית בכל הנוגע לתכשירי קוסמטיקה. ניתן להגיש שתכשירי קוסמטיקה מעובדים מביאים לתוצאות מהר יותר, אך זאת בגלל החומרים הפעילים בהם. קוסמטיקה טבעית הולכת ומשתכללת וכמעט עומדת בקצב השינויים כמו הקוסמטיקה המלאכותית. למרות המחיר הגבוה יותר, צרכנים שפיתחו מודעות קוסמטית מעדיפים לשלם יותר עבור פחות תוצאות, ומעדיפים תוצאה שמגיעה באופן הדרגתי לאורך זמן.

 

ויטמינים ורכיבים טבעיים

כפי שנאמר בפסקה הראשונה, קוסמטיקה טבעית מציעה חומרים מזינים שמגיעים מהטבע. גישת ייצור זו מתקשרת לגישה ההוליסטית, שרואה את האדם כפרי יצירתו של הטבע, ובהתאמה לכך הוא יכול לקבל את כל הוויטמינים שהוא צריך מהטבע. את גישה זו מיישמים על מוצרי הקוסמטיקה, והופכים את ויטמינים ומינרלים אלו לנגישים לטיפולים נקודתיים לעור הפנים ושאר הגפיים בגוף.

 

סיכון בריאותי מופחת

ישנם מוצרים קוסמטיים ששימושם מביא לסיכון להיווצרות של כוויות, אלרגיות ושאר מחלות עור. בניגוד לכך, הקוסמטיקה הטבעית לא יכולה להשיב נזק כה חמור כמו מוצרי קוסמטיקה מעובדים בגלל מקורם. כלל הנראה, אם לא תהיו אלרגיים או רגישים באופן קיצוני לרכיבים הטבעיים מהם עשוי תכשיר, אין שום צפי לתגובת עור חמורה.

כאשר נחסכת תגובת עור חמורה בגלל שימוש שגוי או אי התאמה, כך גם נחסכת עוגמת נפש. שימוש בקוסמטיקה טבעית יכולה לקהל על הבריאות הפיזית והנפשית שלנו כאחד.

 

שלא יימרחו אתכם

מוצרי קוסמטיקה טבעיים נשמעים מאוד מפתים לשימוש ורכישה. בתוך עולם זה שהולך ומתפתח מיום ליום, יכולים להיות לא מעט נוכלים ורמאים שיעשו כל מה שביכולתם כדי למכור לכם מוצרים טבעיים, רק בגלל שזה הטרנד החם, וטרנד חם זה עסק רווחי. חברות קוסמטיקה טבעית מקצועיות ואיכותיות וגם רוקחים טבעיים יוכלו להכווין אתכם בדרך למוצר הנכון.

בתוך ים של מוצרים טובים ואמינים יש גם איים של אי ודאות ורמאיות. אין תחליף למצפן איכותי בצורת רופא מומחה יועץ או קוסמטיקאית מומחית במוצרים טבעיים.

מוצרי טיפוח

 

תוכן עניינים