טיפולים בשברים בשורש כף היד

היה זה ג'ון סטיוארט מיל אשר אמר כי צריך למדוד את מידת ההנאה של אנשים ואת מידת הכאב שלהם ולעשות הכול בכדי לצמצם את הכאב של אנשים.

אך כיום זה ברור כי יש פעמים בהם הכאב הוא בלתי נסבל ואנו צריכים להתמודד עמו במגוון דרכים.

לדוגמא שבר בשורש כף היד כפי שיגיד לכם ד"ר פלדמן ויקטור, המומחה, זה אחד הדברים הכואבים ביותר שיש בחיים.

בכדי לטפל בשבר זה יש לעטות גבס על היד במידה והדבר אפשרי ויש לקחת תרופות רבות בכדי להקל על הכאב.

המקרים חמורים יתכן ולא תהיה ברירה אלא לבצע ניתוח ביד בכדי להחזיר את המצב לקודמתו אך על כך רק רופאה מומחה לכף היד יכול להחליט והדבר דורש מומחיות עצומה בכדי לדעת איזה טיפול הכי יתאים לכם.

 

מדוע כדאי לפנות אל אורתופד שיטפל בשבר כך היד ולא אל רופא המשפחה שלכם?

אם סבלתם משבר בכף היד הרי שאתם צריכים כעת להחליט מי יטפל בכם. אם כן אין ספק כי בפניה הראשונית לשירות רפואי אפשר לפנות אל רופא המשפחה, אך מיד לאחר מכן כדאי לכם לפנות אל אורתופד המומה בכף היד וזאת בכדי שהטיפול בכם יהיה הטוב ביותר. עליכם להבין שככל שהאורתופד יהיה ברמה יותר גבוהה כך הוא יענה על הצרכים שלכם יותר טוב. עליכם גם להבין כי רופא משפחה אינו מבין בתחום כף היד כמו מומחה לכף היד ולכן כדאי לפנות תמיד גם אל מומחה לכף היד ולא רק אל רופא המשפחה שלכם.

מדוע כדאי לפנות אל ד"ר פלדמן שיטפל בכם?

אם אתם מחפשים אחר המומחה מספר אחת בארץ בתחום של שבר בכף היד הרי שאתם צריכים להכיר את ד"ר פלדמן ויקטור. לדעת רבים היכולות של ד"ר פלדמן הן דבר מדהים והוא נחשב בעיני רבים לרופא מספר אחת בארץ בכל הקשור אל בעיות בכף היד. אם אתם מחפשים אחר טיפול איכותי ברמה גבוהה וללא פשרות הכתובת שלכם צריכה להיות ד"ר פלדמן. עליכם לדעת כי ד"ר פלדמן יעשה הכול בכדי לעזור לכם להתגבר על הבעיות והוא ישקיע בכם מאמצים אדירים בכדי לפתור לכם את הבעיה בין אם זה שבר, אצבע הדק, תסמונת התעלה הקרפאלית או כל בעיה אחרת אשר דורשת מומחה לכף היד.

 

מה הם סיכוי ההחלמה משבר בכף היד?

אם תפנו אל ד"ר פלדמן ויקטור בגלל שבר בכך היד אתם בוודאי תרצו לדעת מה סיכוי ההחלמה מן הבעיה. אם כן יש לציין כי הדבר תלוי במידה עצומה באיזה סוג שבר יש לכם. אי אפשר לתת כאן תשובה אחת ויחידה וזאת עקב העובדה כי כל מקרה לגופו. לדוגמא יש שברים פשוטים ויש שברים מורכבים ואי אפשר לקבוע מה יהיה מבלי לראות את המקרה הספציפי.

 

יד בשמש

תוכן עניינים