3 טיפולים אסתטיים שחשוב להכיר

בעידן המודרני והטכנולוגי שאנו חיים בו היום הכול זז בקצב מהיר, ובזכות מוחות גדולים קיימים היום אין ספור טיפולים אסתטיים שנשים וגברים צורכים באופן קבוע כמו: הסרת שיער לצמיתות, השתלות שיער, לק ג׳ל, הסרת קעקועים, זריקות קולגן, מתיחות והרמות.

אבל היום נשוחח קצת על טיפולים אסתטיים חדשים בשוק שישנו לכם את החיים לתמיד.

1. הסרת צלקות בפנים 

במשך מאות אם לא אלפיי שנים נשים מתאפרות בסוגים כאלו ואחרים של תמרוקים. יש הרבה סיבות לכך כמו: העלאת הביטחון העצמי, הסתרת פצעים וטשטוש צלקות. שיטה שעובדת כל זמן שהצבע מרוח על הפנים. אבל מה קורה ששוטפים את הפנים ולא מרוצים ממצב הצלקות על העור? היום באמצעו טכנולוגיה מתקדמת של טיפולי לייזר ניתן לטשטש את הצלקות בפנים עד כדי העלמה. לרוב מדובר על סריה של טיפולים עד לקבלת התוצאה המבוקשת. יתרונות של הטיפול בטכנולוגיית לייזר הן: הטיפול לא פולשני ולא כולל תופעות לוואי, הטיפול אינו מצריך הרדמה כזו או אחרת והכי חשוב – זה עובד. יש כמה מקומות שבהם ניתן לרכוש את הטיפול אך אל תשכחו נשים וגברים כאחד כשמדובר בפרצוף שלכם כדי ללכת על המומחים בתחום.

2. הסרת איפור קבוע 

טרנדים באים והולכים וחוזרים ומשתנים ואפשר לראות את זה בעיקר בכל מה שקשור לתחום האיפור הקבוע. הרבה נשים וגברים יזדהו עם ההרגשה המבאסת של השקיע כסף, זמן וכאב ובסוף למצוא את עצמך עם איפור קבוע שאנחנו לא מרוצים ממנו. בדומה להסרת צלקות מהפנים גם פה התהליך מתבצע באמצעות טכנולוגיית לייזר חדשנית שמפרקת בהדרגה את הצבע הקבוע עד לכדי היעלמות. מדובר בסדרהה של טיפולים שניתן לקבל במגוון רחב של בתי עסק. לפני תחילת הטיפול חשוב מאוד לעשות סקר שוק נכון על מנת לקבל את ההכי טוב שמגיע לך ולבצע הסרת איפור קבוע ללא בעיות ובצורה בטוחה.

3. העלמת נימים ברגליים 

תופעה מוכרת בקרב אנשים הסובלים מעודף משקל או אחרים שמפעילים הרבה עומס על הרגליים כמו: רופאים, אחיות, כדורגלנים, נשים בהיריון, מעסים ועוד. מי שסובל מנימים בולטים ברגליים יסכים שהמראה מאוד לא אסתטי. ישנם שיטות רבות לביצוע העלמת נימים ברגל כמו למשל: טיפול בגלי רדיו וניתוחים כאלו ואחרים. אבל תודות לטכנולוגיית לייזר חדשנית ניתן להעלים את הנימים ברגליים במהירות, ללא כאב, ללא תופעות לוואי ואינו פולשני כמו ניתוח. במהלך הטיפול קרן הלייזר מכווצת את הנימים ולא צריך יותר מ- 3 טיפולים בכדי להגיע לתוצאה הרצויה. חשוב להתייעץ עם צוות המומים לפני התחלת התהליך.

סיכום:

להתחיל טיפול אסתטי זה החלטה חשובה. לא פחות חשוב מאשר היכן לעשות זה אצל מי לעשות. חוק ברזל – בכל מה שקשור לגוף שלכם או לפנים שלכם תתייעצו עם רופאים, תעשו סקר שוק ותמצאו את המקום והטיפול האידיאלי עבורכם.

 

אישה עם מסכה

תוכן עניינים