הדבר הבא בעולם האסתטיקה: חומצה היאלורונית

עולם האסתטיקה חווה מהפכה של ממש באמצעות שימוש בחומצה היאלורונית אשר מעניקה תוצאות מידיות במינימום של כאב.

חומצה היאלורונית – תוצאות מהירות לאורך זמן

שימוש בחומצה היאלורונית הפכה להליך מקובל בעולם האסתטיקה, זאת לאור העובדה כי מדובר בחומצה בעלת יתרונות רבים. היתרון הבולט ביותר היא שהיא מעניקה אפשרות לאלו אשר חוששים לעבור תחת סכין המנתחים לקבל טיפול אסתטי בעבור אזורים מסוימים בפנים, ובכך להשיב את המראה הישן ולשדרג את הקיים, לאורך זמן. למעשה, מדובר בחומר אשר מיוצר באופן טבעי בגוף האדם אולם עם הזמן הוא מתמעט, וכתוצאה מכך נוצרים שקעים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי לאור הביקוש האדיר לחומצה הזו יש לא מעט שרלטנים אשר מציגים עצמם כמומחים לתחום, ובכך גורמים לנזקים בלתי הפיכים. על כן, בדקו היטב כי את הטיפול אתם עוברים אצל אדם מוסמך אשר מחזיק בכל האישור מטעם משרד הבריאות, כמו גם מאחסן את החומצה בקירור כך שהיא תישמר לעת הטיפול באופן מיטבי ובטיחותי.

בחורה צבועה

חומצה היאלורונית – לא מפחיד, ואפילו לא כואב

כאמור, הזרקה של חומצה היאלורונית לאזורים שונים בפנים היא הליך בטיחותי מאוד אשר נעשה באמצעות מחט סטרילית, באופן מדויק ובמינימום של כאב, זאת לאור העובדה כי בטרם ההליך מוזרקים חומרי אלחוש אשר גורמים לכך שפעולת ההזרקה עצמה איננה כואבת, על אף כי כאב הוא עניין סובייקטיבי. באמצעות החומצה הזו ניתן לבצע שורה ארוכה של טיפולים אסתטיים אשר כוללים בין היתר מילוי שפתיים, מילוי אף, צוואר ולחיים, כאשר התוצאה עצמה היא מידית ונשמרת לאורך מספר חודשים. חשוב לזכור כי מדובר בחומר רפואי לכל דבר, ולכן לעיתים עלולים להתרחש תופעות לוואי כמו גירוי או זיהום, אולם מדובר במקרים מועטים מאוד וככל החומר הזה נחשב לבטיחותי מאוד לשימוש, זאת משום שהוא מיוצר בתנאי מעבדה מחמירים. לכן, הופעה של תופעות לוואי הן נדירות מאוד.

לכמה זמן משפיעה החומצה והאם נידרש לטיפולים נוספים?

כפי שציינו, חומצה היאלורונית היא למעשה חומר טבעי אשר מצוי בגוף של האדם, אולם הוא עובר תחת תנאי מעבדה מחמירים אשר הופכים אותו לחומר סינטטי. עם זאת, מדובר בחומר אשר מתנדף מהגוף בתוך זמן יחסית לא קצר, כאשר ברוב המקרים הטיפול הבא בחומצה מתבצע רק לאחר שנה מתום ההליך הראשוני. על כן, אם ברצונכם לשמר את המראה אשר התקבל לאחר ההזרקה של החומר מומלץ לגשת לאחר תקופה לבדיקה של המטפל, וזאת על מנת לבחון דרכי טיפול כמו גם האם לבצע הזרקה נוספת, באם אכן נדרש. יתרה מזאת, מומלץ שלא להגזים בביצוע טיפולים רבים וזאת על מנת לא לקבל מראה מנופח יתר על המידה, כך שהמראה טבעי יישמר מבלי שיחשבו כי ביצעתם טיפול.

תוכן עניינים