לא לבעלי לב חלש! הסיבה שויאגרה לא מומלצת לחולי לב

תמיד שאלתם את עצמכם מדוע ויאגרה נאסרת לשימוש בקרב חולי לב?

והאם יש פיתרון אחר שמטפל ביעילות בבעיית האין אונות בקרב גברים עם רקע של בעיות לב ודם?

אנחנו כאן כדי לספק לכם את כל התשובות:

 

הקשר בין ויאגרה ומחלות לב

ויאגרה היא תרופה ייחודית ופופולרית שפותחה כפטנט בחברת התרופות פייזר ונועדה לטפל בבעיות זקפה ואין אונות בכל דרגות החומרה. מכיוון שכל בעיה בזקפה, בין אם היא פיזיולוגית ובין אם נפשית, נובעת מזרימת דם לא מספקת לאיבר המין, הרי שתרופת הויאגרה מתפקדת כמרחיבת כלי דם בפין ומאפשרת אליו זרימת דם תקינה. אז מדוע יש לה בכלל השפעה על הלב?

ובכן, החומר הפעיל בתוך הויאגרה קרוי סלדנפיל והייעוד המקורי שלו נועד להפחתת מקרים של תעוקת חזה. רק בתהליך הפיתוח התברר שהיא מועילה גם לסובלים מאין אונות ולכן הפכה לתרופה שזהו ייעודה העיקרי. יחד עם זאת, הסלדנפיל עדיין לא חף מהשפעה על יתר מערכות הגוף ולכן בקרב אנשים שסובלים מבעיות מסוימות, מדובר בסיכון חמור. מאחר והחומר מרחיב עורקים וכלי דם, הוא עשוי להפנות את עיקר המאמצים כלי הפין ולגרוע מהזרימה התקינה במקומות אחרים. דבר זה חושף את חולי הלב לסיכון משמעותי, מאחר וזרימת כמות הדם אל הלב עשויה להשתנות ולדרדר באופן בלתי נשלט את המצב הרפואי.

 

באילו מקרים אסור ליטול ויאגרה?

ישנם מקרים מסוימים שבהם אסור ליטול ויאגרה בעקבות מצבים רפואיים, מחשש כבד לשיבוש המערכות או השפעתן של תופעות הלוואי על המטופל בצורה חמורה:

  1. בעיות בלחץ הדם, בייחוד בעיות שבהן לחץ הדם איננו יציב וכרוך בנטילת כדורים לכך, עשויות להיות מסוכנות מאוד בשילוב עם ויאגרה. לחץ הדם עשוי לרדת לדרגה נמוכה מאוד, עד כדי איבוד הכרה וגרוע מכך. לכן במקרים של בעיות בלחץ הדם נאסר על נטילת כדור זה.
  2. מחלות לב גורמות כאמור לירידה חמורה בלחץ הדם ולחוסר איזון שעשויים להביא לסיבוכים חמורים.
  3. אירועים מוחיים ברקע
  4. מחלות כבד או עיניים כרוניות, לרבות מטופלים בדיאליזה במחלת כליות
  5. גברים שנוטלים באופן קבוע תרופות להורדת לחץ דם או תרופות נגד פרכוסים המבוססות על אנטיביוטיקה.
  6. קיימים מקרים נוספים שבהם תרופה קבועה עשויה להתנגש עם החומרים הפעילים בויאגרה, למשל בקרב חלק מהתרופות הנוגדות דיכאון. לכן בפנייה לרופא, חשוב לעמוד על כל הרקע הרפואי ולבדוק היטב את היתכנות השימוש בויאגרה ובמינון מתאים.

 

לא קיבלתם מרשם? שאלו את הרופא על ויאגרה טבעית

גיליתם שאתם לא יכולים ליטול ויאגרה? אל תיקחו את זה ללב משום שאולי קיים פיתרון. בעקבות הביקוש ההולך וגדל בקרב גברים לדרכי טיפול נוספות בבעיות של אין אונות, פותחו מוצרים מתחרים המשתווים בהשפעתם באופן מוחלט לזה של הויאגרה, אך מופקים מחומרים טבעיים בלבד.  אנו מזמינים אתכם לבקר באתר https://kamagrapharm.com ולמצוא את החלופות המעולות.

איך זה אפשרי, אתם שואלים? צמחים רבים כבר הוכחו כיעילים ביותר מבחינה רפואית ומטופלים באנשים בכל תחומי הרפואה, מהמערבית והמתקדמת ביותר ועד ההוליסטית. צמחים אלו, בשילוב מדויק, מסוגלים להשפיע לטובה על הרחבת כלי הדם בפין ולחולל את הזקפה, אך תורמים רבות גם למצב הרוח והאופטימיות, כך שהם מסוגלים להקל גם על הלחץ והחרדה שחווים גברים שסובלים מבעיה בתחום המיני. הבונוס המשמעותי של ויאגרה צמחית, הוא שאין בה שום כימיקלים. למעשה, מדובר בתוסף תזונה ידוע ומוכר (באישור משרד הבריאות הישראלי, מכון התקנים, ה-FDA האמריקאי והאיחוד האירופי) שמופק כולו מצמחים, כך שהוא חף לחלוטין מתופעות הלוואי.

חשוב בכל מקרה להיבדק קודם כל אצל הרופא ולברר האם תוכלו להשתמש בתחליף ויאגרה. אם הרופא מאמין שתוכלו להתנסות במוצר, נשמח לספק לכם אותו דרך הזמנה דיסקרטית ומאובטחת אונליין, עם משלוח מהיר תוך 3 שעות עד הבית!

 

תוספים בגוף

תוכן עניינים