בריאות מינית – מהי החשיבות של אביזרים משלימים ?

סקס זו לא מילה גסה.

במציאות של ימינו ההבנה שמין ומיניות אינם נושאים שצריך להשתיק או לדבר עליהם בחדרי חדרים גוברת, וטוב שכך! השיח על סקס ומיניות חייב להיות על השולחן בכדי לחנך להתנהגות מינית נכונה ונעימה וכן כדי שכולם יוכלו להינות.

אנחנו בין החיות היחידות על פני כדור הארץ שמקיימות יחסי מין גם למען הנאה, אז למה שלא באמת נהנה מסקס?  

למושג בריאות מינית יש כמה וכמה צדדים, קודם כל נמצא מין בהסכמה, נכון, מקבל ונעים. ללא אספקט זה המין כנראה לא בריא בבסיסו ויש לבחון את המקרה ולהפסיק או לשנות את הדרך בה הדברים התנהלו עד כה. אך גם אם אנחנו עם בן או בת זוג כבר הרבה שנים חשוב לשמור על שגרת מין מעניינת ובריאה בה שני הצדדים נהנים וחווים אורגזמות וסיפוק, כאן נכנסים לתמונה אביזרי מין משלימים – מה החשיבות שלהם ומה אפשר לרכוש שישדרג לכם את חיי המין ? הכל בהמשך

 

אני רוצה לגמור!

סקס יכול להיות חוויה מענגת ומטריפת חושים אבל לפעמים לא מספיקה כדי לגמור. הרבה נשים לא מצליחות לגמור מחדירה אלא מגירוי הדגדגן שלצערנו הרבה גברים לא יודעים לתפעל אותו כראוי,  זוגות גייז לסביות וסטרייטים יכולים לשדרג את החיים בין הסדינים בעזרת מגוון רחב של אביזרי מין שמתאים בדיוק לרצונות והפנטזיות שלכם ויעזרו לכם ולכן להגיע לאורגזמות! הרי לכל אחד ואחת מגיע לגמור. אז פתחו את הראש וכך גם את הצוהר לעולם חדש של עונג צרוף

 

מה מתאים לי?

יש מגוון מאוד רחב של אביזרי מין שיכולים לשפר את חווית המיניות וחשוב לדעת מה מתאים לי ומה נכון לפרטנר שלי ולי כדי לשמור על הבריאות המינית שלנו. אחד מהאביזרים הפופולאריים ביותר שממנו יכולים להינות כל זוג באשר הוא הוא המוצר רוקט פוקט, הרוקט פוקט הוא ויברטור קטן ורוטט שעוזר בגירוי חיצוני של הדגדגן שמסייע למיליונים של נשים מסביב לעולם להגיע לאורגזמה. בן הזוג יכול לתפעל את המכשיר או לצפות בך כמשחק מקדים לפני חדירה, בנוסף יש כאלו בעלי זרועות רוטטות שיכולות לעזור בגירוי של הגבר בזמן מין אוראלי כך ששני הצדדים יוצאים מנצחים ומבסוטים.

 

גם לבד וגם ביחד

אביזר מין שעוזר לנשים רבות להגיע לאורגזמה ולגלות את נקודת הג׳י המפורסמת הוא המוצר דילדו , במידה ויש פרטנר מקבל הוא יוכל לענג אתכן בעזרת הדילדו כמשחק מקדים. בנוסף חשוב שהדילדו יהיה נכון עבורכן – הגודל המתאים, הטכנולוגיה והיכולות המועדפות עליכן וכמובן חשוב שיהיה באיכות טובה בכדי שילווה אתכן לאורך זמן. אין ספק שהדילדו אינו תחליף לסקס עם פרטנר, אך הוא מצרך חשוב שיעזור לכן להגיע לאורגזמה בלילות ללא מין או כאשר בן הזוג נעדר למספר ימים.

 

זוג

תוכן עניינים