כל האמת על אוזניות אלחוטיות

אנחנו חיים בעידן מאוד מתקדם וטכנולוגי, ולפעמים אנחנו שוכחים שכל הטכנולוגיה הזאת גם עשויה לסכן אותנו. אם אתם מרבים להשתמש באביזרים אלחוטיים כמו אוזניות אלחוטיות, יש לנו כמה דברים לספר לכם על כך. הנה כל האמת על אוזניות אלחוטיות, אנטנות במכשיר הטלפון ומה שבין לבין.

רואים את המכשיר הנייד ששוכב לו שם על השולחן מולכם? הוא פולט קרינה מייננת, אלו לא חדשות מסעירות במיוחד, כולנו מודעים לכך. יחד עם זאת, האם כולנו יודעים שגם אביזרים אלחוטיים פולטים קרינה לא מבוטלת בכלל? אוזניות אלחוטיות, כמו אביזרים אלחוטיים אחרים, גם הן פולטות קרינה מייננת שעשויה להיות מסוכנת ולסרטן. אם כך, לפחות נדע שלאפקטיביות וליעילות הטכנולוגית יש מחיר כלשהוא. המידע הבא בחסות חברת מאסטר סייל – מסיבת אוזניות להשכרה לאירועים.

 

כל מה שרצית על אוזניות אלחוטיות ולא סיפרו לך

מרבים להשתמש באוזניות אלחוטיות? לא פעם, אנשים לא לוקחים בחשבון את הקרינה המייננת אשר נפלטת ממכשירים כאלו ואחרים. כלל אצבע הוא – ככל שיש יותר אנטנות בסביבתכם ומכשירים אלחוטיים, ככה אתם יותר חשופים למעשה לקרינה מייננת.

וכעת חכמים יבואו ויגידו: סביבי אין כמעט אנטנות. אז יש לנו חדשות בשבילכם, יש לכם לפחות 4 אנטנות צמודות לגוף שלכם בכל רגע נתון. ידעתם את זה? בכל מכשיר טלפון ישנה את אנטנת ה-GPS, אבל בצמוד אליה גם יש אנטנת WIFI , אנטנת BLUETOOTH וגם אנטנת הסלולר עצמה. ספרתם 4? גם אנחנו.

 

מה עוד חשוב לדעת על פליטה של קרינה מייננת?

למעשה, אחד הטיפים שאפשר לתת כאן הוא כזה: אם אתם נמצאים בבית ואתם לא משתמשים באנטנה מסוימת, יהיה כדאי לכבות אותה דרך המכשיר הנייד. באופן הזה אתם תכלו להפחית ולהמעיט בקרינה הנפלטת אצלכם בבית מהמכשיר הנייד.

אנחנו מזכירים ומחדדים, בדרך כלל אנשי מצמידים את הטלפונים הניידים לגופם, ככה שחשוב להקפיד על העניין הזה של כיבוי אנטנות אשר לא בשימוש. עוד חשוב לדעת, גם אוזניות רגילות-חוטיות פולטות קרינה. אמנם הקרינה אשר נפלטת מאוזניות חוטיות היא יחסית מעטה, אבל אין ספק שגם פעולה זו של האזנה למוסיקה עם אוזניות חוטיות יכולה להזיק.

 

צמצום הנזקים הבריאותיים עד כמה שניתן

בשורה התחתונה, ישנם הרבה דברים בעולם הזה אשר מסכנים אותנו ואי אפשר באמת להתחמק מכל הסכנות הפוטנציאליות. אבל אם כן אפשר לצמצם את הנזקים והסיכויים למחלות, בהחלט יהיה כדאי לפעול כך. בין אם אתם "מכורים" לטלפון, או עובדים עם הטלפון שלכם כל היום, אנחנו ממליצים לכם לשמור ממנו מרחק כמה שיותר.

לא חובה להתעסק עם הנייד בכל רגע נתון, לא חובה להחזיק אותו כל הדמן בכיסכם במכנס. אם אפשר, הרחיקו אותו מגופכם במהלך היום עד כמה שניתן. בהצלחה!

 

אוזניה בלוטוס

תוכן עניינים